DOLAR 28,9281 0.02%
EURO 31,8308 0.03%
ALTIN
BITCOIN 10978772,56%
Şanlıurfa

PARÇALI AZ BULUTLU

06:26

İMSAK'A KALAN SÜRE

YILDIZ , ÖZAL’I hürmetle yâd ediyoruz

ABONE OL
17 Nisan 2020 22:59
Urfa Haberleri YILDIZ , ÖZAL’I  hürmetle yâd ediyoruz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili ve MKYK üyesi İbrahim Halil Yıldız, Ülkemizde kalıcı birçok projeye imza atan, “Bireyin devlet için değil, devletin birey için var olduğu” anlayışını savunan, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın ölüm yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Milletvekili İbrahim Halil Yıldız, mesajında:” 8. Cumhurbaşkanımız Turgut Özal’ı, vefatının 27’inci ölüm yıl dönümünde rahmet ve hürmetle yâd ediyorum. Ülkemizin gelişmesinin önünde engel olan birçok tabuyu ortadan kaldırıp dünya ile yarışır hale gelmesinde büyük emeği olan, Ülkemize kazandırdığı değerlerle adını siyasi tarihimizin mümtaz şahsiyetleri arasına yazdıran Turgut Özal, yakın tarihimizin sıkıntılı ve zorlu bir döneminde en üst seviyede sorumluluklar üstlenmekten çekinmeyerek, önündeki engelleri nasıl aşabileceğimize dair yol göstermiş, gerçekleştirdiği zihinsel devrimle ülke ve millet olarak kendimize güvenmemizi sağladığını ifade etti

Milletvekili Yıldız, Siyasi hayatımıza, demokrasimizin ve ülke ekonomimizin aydınlık geleceğine giden yolda üstün gayretleri ile unutulmayacak hizmetlerde bulunan, milletin içerisinden çıkan, en üst seviyeye gelmesine rağmen milletle irtibatını koparmayan 8. Cumhurbaşkanımız merhum Turgut Özal’ı aramızdan ayrılışının 27’inci yıl dönümünde saygı, rahmet ve şükranla yâd ediyorum.”

En az 10 karakter gerekli