DOLAR %
EURO %
ALTIN 2.421,41-0,34
BITCOIN 21655010,57%
Şanlıurfa
28°

AÇIK

16:54

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Yıldız, Suruç’ta Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Destek İstedi.

Yıldız, Suruç’ta Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Destek İstedi.

ABONE OL
25 Mayıs 2023 12:06
Urfa Haberleri Yıldız, Suruç’ta Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Destek İstedi.
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ak Parti MKYK üyesi eski Milletvekili İbrahim Halil Yıldız, 28 Mayıs seçimleri için Suruç ilçesinde Köyleri, Mahalleleri, Esnafları, STK’ları Kanaat önderlerini ziyaret ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi.

Yıldız,”Cumhurbaşkanımız için sahada geziyor olmak bizim için büyük bir onur”

İbrahim Halil Yıldız, “Bu sefer görevimiz çok daha büyük ve onurlu bir görev. Cumhurbaşkanımız için sahada geziyor olmak bizim için büyük bir onur. cumhurbaşkanımıza vefa borcumuz var.

“Sessiz çoğunluğun dile geldiğini görüyorum”

Sosyal medyada dezenformasyonun çok fazla olduğunu ifade eden Yıldız,“Bugün Suruç İlçemizde birçok Vatandaşla bu konuda konuştuk. Her biri rahatladılar. Sosyal medyada gördükleri şeyler insanları karamsarlığa itiyor. Konuşulan konular gerçekle çok zıt. Türkiye’de kadın-erkek eşitliğinden ya da haklarından bahsedebiliyorsak bu cumhurbaşkanımızın vizyonuyla, Türk ceza kanuna, medeni kanuna koyduğu kanunlarladır. Verdiği desteklerledir. Bunun hakkını teslim etmek lazım. Delilleriyle gösterdiğimiz zaman herkes çok memnun oluyor. Onun dışında cumhurbaşkanımıza çok fazla teveccüh var. Bizim sessiz çoğunluğumuz vardı. Artık sahada sessiz çoğunluğun dile geldiğini görüyorum. Daha bir coşkulu, daha bir mutlu olduğunu görüyorum. Bu da bizi motive ediyor” dedi.

“İbre hep yukarıya doğru gitti”

Sahanın çok güzel olduğunu söyleyen Yıldız, “Pazar gününe az kaldı. Her geçen gün sahaya ilk çıktığımız günden beri ibre hep yukarıya doğru gitti. Daha da yukarıya doğru gidecek. İnsanlarımızın cumhurbaşkanımıza olan güveni, teveccühü çok fazla. Bu da bizi mutlu ediyor” diye konuştu.

En az 10 karakter gerekli